Bycie Off

Większość z Was uwielbia lato, ja również jestem w tej większości. Wraz z pierwszymi dniami kalendarzowej jesieni nastąpiła nostalgia, przytłoczenie.

Zatonie
Ruiny Pałacu, Zatonie

Człowiek szybko się przyzwyczaja do tego co dobre. Uwielbiałam te długie letnie i słoneczne dni, to ciepło, lecz nie wszystko trwa wiecznie.

Nie tylko ja tak zareagowałam na tę porę roku. Borys tak samo miał problem z zaakceptowaniem jesieni jak i ja. Ubieranie czegoś więcej niż T-Shirt i spodenki dla Borysa było nielogiczne i długo nad tym pracowaliśmy. Abstrakcja jesieni to zmiana czasu, nie wiem dlaczego jedna godzina rozkłada mój system na łopatki i kilka dni funkcjonuje jak zombie.

Szaro, buro i ponuro?

Pamiętajcie, że i taki czas jest dobry! Przez ten czas, kiedy miałam problem z zaakceptowaniem jesieni, również nie udzielałam się specjalnie w mediach społecznościowych, ale taki czas zawsze kiedy jesteś offline coś dobrego przynosi.

Przez ten czas miałam okazję

  • podładować baterię
  • wyluzować
  • uaktywnić swoje kulinarne JA
  • przygotować słoiki z kompotami i powidłami
  • papryka w occie przygotowana i już nic z tego nie zostało
  • zrobiłam przegląd wszystkich ciuchów Borysa, a było tego całkiem sporo
  • poświęcić czas na swoje zaległe tematy, które były odkładane na później

“Życie bez przerwy nam coś daje i zabiera. Trzeba się nauczyć, jak przetrwać złe chwile i cieszyć dobrymi”

Blue Jeans, Czy wiesz, że cię kocham?

Poza tym wszystkim, o czym już wspomniałam to miałam okazję spędzić czas z przyjaciółmi. W całej tej pandemii ten czas z bliskimi był momentem dla mnie wyjątkowym, tego chyba nam wszystkim brakuje – normalności.

Jeśli odczuwasz taką potrzebę odłączenia się od bycia online lub po prostu chcesz odpocząć to zachęcam Cię do tego, aby to zrobić! Sami najlepiej wiemy co jest dla nas potrzebne. Na pewno podczas takiej przerwy znajdziesz wiele pozytywów.

Będzie mi miło jak dasz znać w komentarzu czy chętnie robisz przerwy w byciu online i na co najchętniej swój czas poświęcasz, gdy jesteś offline.

Miłego dnia!

Be the first to reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *