Dzień kobiet!

Boginią jesteś od początku do końca życia, ale boginią świadomą możesz być od pewnego momentu.

Katarzyna Miller “Kup kochance męża kwiaty”

Dzisiaj jest dzień wyjątkowy! Święto Twoje, moje, po prostu nasze 🙂 Wszystkie babeczki dzisiaj odstawiają gary na bok, o sprzątaniu zapomnijcie – cały rok macie na te czynności! Dziś skupiamy się na sobie!

My kobiety na codzień odwalamy kawał dobrej roboty. Mylę się ? 

Praca, rodzina, gotowanie, sprzątanie i wiele innych zadań czeka nas każdego dnia. Każda z nas codziennie zmaga się z różnymi wyzwaniami, a nasze baterie muszą być naładowane w 100%. Zawsze staramy się mieć powera, pamiętać o wszystkich innych dookoła i często zapominamy o sobie. Tak! O SOBIE ! 

Jeśli to czytasz i stwierdzasz, że faktycznie dawno nie miałaś okazji czegoś zrobić dla siebie, co lubisz i odkładałaś to wielokrotnie na później to ZRÓB to DZIŚ!

Skoro w kalendarzu 8 marzec jest nazwany jako dzień kobiet to warto wziąć to sobie do serca i zadbać o to, aby chociaż tego dnia było nam troszeczkę przyjemniej. Jeśli nie ma takiej osoby, która mogłaby umilić Ci ten wyjątkowy dzień – zrób to sama. Może masz przyjaciółkę, znajomą, która również samotnie spędza ten dzień? Spotkajcie się! Wypijcie razem kawę lub herbatę i po prostu porozmawiajcie. W dzisiejszych czasach jesteśmy na codzień zabiegani, zapracowani i też ciężko ten czas wygospodarować.

Jeśli ten wpis dotarł do mężczyzny to weź sobie moje słowa do serca i pamiętaj, że nie są najważniejsze prezenty, tysiące róż czy inne wymysły – liczy się pamięć i małe gesty – myślę, że każda z nas to docenia. Spróbuj być kreatywny! 

 

Mój mały tester kwiatów!

Nie wiem jak Ty, ale ja mam już za sobą rodzinny spacer. Wszystkie place zabaw były nasze! Borys ma dzisiaj średni humor – zęby dają o sobie znać (widać i słychać to już z kilometra). Mimo tego wykrzesał z siebie choć trochę tego fajnego humoru i nawet wrócił do domu w miarę zadowolony. To jeszcze nie koniec atrakcji! Mimo, że jestem już w domu mam zamiar zaraz sobie poleniuchować, powygłupiać się z synem.

No i koniecznie muszę kawy się napić bo juz godzina 13, a ja jeszcze nawet łyczka kawy nie spróbowałam – jak na mnie to coś dziwnego (przeważnie kawę piję miedzy spaniem, a rozbudzeniem się czyli na zombiaka). Także poza tym mam w planach obejrzeć film od początku do końca bo dawno nie miałam okazji obejrzeć całego filmu. Najczęściej moje oglądanie polega na wsłuchiwaniu się w teksty bo w międzyczasie coś jeszcze robię. Także dziś u mnie full relaks, może jakaś książka wpadnie w moje ręce!

Na koniec chciałabym Ci życzyć, żeby ten dzień był dla Ciebie przyjemny.

Borys już wybrał idealny kwiatek na dzień kobiet! 🙂

Nie zapominajcie kobitki, że każda z nas jest wyjątkowa, piękna, kobieca, zmysłowa! Pamiętajmy o swoich zaletach, a nie tylko o wadach!

Zmykam, buziaki!

P.S. dajcie znać w komentarzu jak Wam minął dzisiejszy dzień! ❤️

Be the first to reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *