Kobiece rozkminy po północy

Ten kto mnie zna wie, że nie jestem człowiekiem “poukładanym”. W moim wydaniu wszystko jest zawsze nieidealne i ja na swój sposób to lubię. Najlepszym przykładem jest to, że posta piszę o 00:38 (jest sobota, a Ty pewnie smacznie śpisz)! Ja po prostu tak mam, że nagle mi zapali się lampka z jakimś pomysłem lub nocnym sprzątaniem i ja wtedy idę i to robię. Nie interesuje mnie wtedy, że rano wstanę mniej wypoczęta od innych.

Ten typ tak ma!

Ostatnio dużo postów, które tu wrzucałam dotyczyła przepisów kulinarnych- zastanawiasz się dlaczego tylko takie posty były? Nie narzucam sobie tematów, po prostu nie lubię planować, że w tym konkretnym tygodniu będzie dana tematyka.

Mam wiele szkiców nad którymi pracuje, ale tak jak z tym postem – wiem, że pewnego dnia przyjdzie czas na ten konkretny temat. Ostatni miesiąc miałam okazje trochę piec i próbować swoich możliwości kulinarnych – stąd więcej postów kulinarnych.

kobiece rozkminy
Kobiece rozkminy po północy – Paulina w kuchni!

Rozwijaj się i rób to co lubisz!

Nie zawsze mi wszystko wychodzi! Czasem upiekę, ale zakalca! Nie jedna osoba by się zraziła, lecz nie ja! Jak coś mi nie wychodzi to biorę to pod lupę i staram się temat wałkować do skutku, aż dojdę do tego co było przyczyną moich niepowodzeń😊 Gdy mam sprawdzony przepis i wychodzi wszystko idealnie, to czemu miałabym się z Wami nim nie podzielić? Lubię proste przepisy i smaczne jedzenie więc mam nadzieję, że Ty również i któregoś dnia podzielisz się swoim odkryciem ze mną! Ja też szukam pomysłów i inspiracji – z chęcią wypróbuję Wasze przepisy!☺️

A Ty co lubisz robić i z czego czerpiesz radość?

Wiem i szanuję, że nie każdy lubi gotować, piec czyt. stać przy garach. W dobie pandemii spędzamy znacznie więcej czasu w zamknięciu i ten czas wykorzystujemy w zupełnie inny sposób. Wiele można zrobić dla siebie, wiele nadrobić bo pewnie wiele razy stwierdziłaś/eś nie mam teraz na to czasu – TERAZ NIE MA WYMÓWEK! Daj znać co Ty lubisz robić 💙

Czy Ty też nie wiesz kiedy ten czas Ci ucieka?

Photo by Icons8 Team on Unsplash

Mam takie wrażenie, że ten czas spędzony w domu nie jest w 100% efektywnie wykorzystany tak jakbym chciała. Wstajesz i ten dzień mija w mgnieniu oka, nawet nie wiesz kiedy ten czas zleciał! Tyle zaplanowałaś i nici z tego wyszły!

Weekend – chwila relaksu dla samej siebie!

No dzień dobry w ten piękny sobotni poranek! Nie ważne jaka pogoda jest za oknem – otwórz okno i posłuchaj śpiewu ptaków, uśmiechnij się! Teraz napij się swojej ulubionej kawy czy herbaty i celebruj tę chwilę!

Wiem, że pewnie zaplanowałaś sobie tysiące zadań do zrealizowania, ale w ten weekend zrób coś tylko i wyłącznie dla siebie – to nie egoizm! Należy Ci się chociaż chwila i nie zapominaj o tym!

Może domowe SPA? Książka/czasopismo, które czeka na półce, aż po nią sięgniesz? Film, który wielokrotnie chciałaś obejrzeć, ale czasu zabrakło?

Rozpocznę sobotni poranek od…

Ja rozpocznę ten poranek od kubka gorącej kawy! Otworzę okno, będę słuchać śpiewu ptaków i cieszyć się z tych małych rzeczy! Później zabiorę się za swoje obowiązki, ale podczas tego weekendu postaram się znaleźć trochę czasu na książkę!

Tym razem nie poddam się tak łatwo! Najczęściej zabieram się do książki wieczorem i wymiękam na pierwszych kilku stronach, zdarza się zasnąć z książką! Temat jest odkładany na później, ale już mi gorzej się zabrać za coś przy czym wcześniej zasnęłam.

Także trzymam za siebie i Ciebie kciuki!

Obyśmy wytrwali w tych postanowieniach! Życzę Wam miłego weekendu i będzie mi bardzo miło jak dacie znać w komentarzu jak się rozpoczęły Wasze sobotnie poranki i co zamierzacie zrobić tylko i wyłącznie dla siebie podczas tego weekendu!💙

Be the first to reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *