Wspomnienia z sesji ciążowej!

Ciąża to stan błogosławiony. Jest wyjątkowy pod wieloma względami, chociażby dlatego że pod naszym serduchem zaczyna bić drugie małe serduszko. Każdego dnia rośnie w nas mała kruszyna, a nasze ciało się zmienia. Brzuch nam się zaokrągla, zaczynamy czuć pierwsze ruchy dziecka – przyznasz wraz ze mną, że tego uczucia nie da się porównać do jakiekolwiek innego stanu.

sesja ciążowa fot. Lollipops Studio
http://lollipopsstudio.pl

Pamiętam jak dowiedziałam się, że jestem w ciąży (rok 2017) i za pewien czas zostanę mamą. Wtedy wydawało mi się, że jest jeszcze przede mną tak wiele czasu na ogarnięcie wszystkiego, na przeczytanie wszystkich poradników, które pomogą mi najlepiej wcielić się w rolę mamy. Może u Was było inaczej, ale mi ten czas upłynął w bardzo szybkim tempie. Oczywiście jak każdej mamie w ostatnich tygodniach ciąży nie mogłam się doczekać tego dnia, w którym ujrzę swoje dziecko.

Przez te kilka miesięcy starałam się uwieczniać chwile z brzuszkiem, nagrywałam filmiki jak ten mały szkrabek kopniaki mi zasadzał. Jednak fajnie jest mieć pamiątkę z tego wyjątkowego czasu. Długo zastanawiałam się nad sesją brzuszkową, nawet zapoznałam się z cennikami, ale na tym się skończyło.

sesja ciążowa
fot. Lollipops Studio
http://lollipopsstudio.pl

To co z tą sesją ciążową?

Znalazłam pod choinką wyjątkowy prezent świąteczny od narzeczonego. Było to zaproszenie na sesję brzuszkową do Studia Lollipops, to był prezent idealny bo marzyłam o takiej sesji, a sama nie potrafiłam się zdecydować. Prawie 2 miesiące później umówiłam się z dziewczynami na sesję.

sesja ciążowa
Sesja ciążowa
fot. Lollipops Studio

Moje wrażenia po sesji

Szczerze polecam każdej mamie zdecydować się na uwiecznienie tych chwil, oddanie się w ręce profesjonalistów. Ja trafiłam na świetne dziewczyny – Marta i Justyna z Lollipops Studio, które sprawiły, że przez czas trwania sesji zdjęciowej zrelaksowałam się, zapomniałam o wszystkim, to jeszcze mam piękne chwile uchwycone ich obiektywem.

Masz mieszane uczucia?

Jak to w ciąży bywa masz prawo być niezdecydowana. Jeśli zastanawiasz się i nie jesteś pewna w 100% spotkaj się z przyjaciółkami, które mają etap ciąży za sobą i są już mamusiami. Na pewno podzielą się z Tobą swoimi wrażeniami i rozwieją Twoje wątpliwości.

Pamiętaj, że równie ładne zdjęcie może wykonać bliska Ci osoba! Wiele inspiracji na zdjęcie ciążowe znajdziesz chociażby przeglądając Pinterest.

Mój mały cud – Borys!

Be the first to reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *